Sakau: TAIP! O ką sakysite Jūs?

Tvirtai ir su pakelta galva ištarti „TAIP“, iškloti visą argumentaciją ant stalo, atvirai pasakyti ką galvoji nėra lengva. Tam reikia žinių, objektyvaus požiūrio, išmonės ir savikritikos. Ne visi tai sugeba...Pagaliau tam reikia drąsos.

Atėjo laikas profesionaliai valdžios kontrolei ir kritikai su pasiūlymais keistis. Todėl ir atsirado naujas visuomeninis judėjimas „TAIP“ („Tėvynės Atgimimas Ir Perspektyva”), kuris vienys bendraminčius ir kūrėjus, norinčius Lietuvoje veikti ir dirbti TEISINGAI. Tai judėjimas, norintis sukrėsti esamą politinių partijų sistemą, priversti valdžią ir politinę sistemą keistis iš esmės, o ne tik išlaikyti status quo, kuri nė kiek nepateisina žmonių lūkesčių ir modernios valstybės poreikių. Naujasis judėjimas – tai talentingų, kūrybingų ir veikiančių žmonių sąjunga, kuri turės nubrėžti naujas Lietuvos politinės sistemos gaires, nes per 20 metų Lietuvos politinių partijų sistema nesustiprėjo, atvirkščiai, ji tapo geresnio gyvenimo,,stabdžiu“. „TAIP“ - tai jokiu būdu ne prieš politines partijas kovojantis judėjimas, o tik įsisenėjusios valdžios nuostatas norinti keisti  žmonių sąjunga, besivadovaujanti „atsakingo liberalizmo“ nuostatomis bei pripažįstantį didesnį valstybės vaidmenį kuriant piliečių gerovę.

Juk „TAIP“ gali pasakyti tikrai ne tie, kurių nuomonė šiuo metu dominuoja, nuolatos atspindėdama „PRIEŠ“ ar ,,NE’’ poziciją be jokių paaiškinimų. ,,NE’’ –dažniausiai išrėkiamas garsiai, bet jis nieko nekuria. Kuria tik ,,TAIP’’.   

„TAIP“ judėjimas Lietuvos politiniame gyvenime dalyvaus kaip akylas stebėtojas bei kritikas su pasiūlymais, skatinantis keistis ne tik politines partijas, bet ir piliečių požiūriui  į valstybės gyvenimo aktualijas. Judėjimo programa ir principai dar kuriami, todėl labai svarbu, kad kiekvienas, kuris turi savo tvirtą ir aiškų požiūrį dėl šalies ateities, išreikštų jį, prisijungdamas prie „TAIP“ veiklos. Atėjo laikas, kada reikia sau ir visiems prisipažinti, kad Lietuvai reikia ne skundų ar skandalų šlovinimo ir populiarinimo, ne parodomųjų vyriausybės kovų su menamais „priešais“, bet pozityvios visuomeninės programos ir svarbiausia veiksmų. Todėl siūlau mąstyti ir sakyti „TAIP“.

 

Artūras Zuokas
Visuomeninio judėjimo „TAIP“ pirmininkas