Pirmininko pavaduotojas

 

         

Donatas Pilinkus

el.paštas donatas.pilinkus@taip.lt

Donatas Pilinkus, Vilniaus universiteto docentas, gimė 1975 m. rugpjūčio 7 d. 1997 m. buvo suteiktas Anglų filologijos bakalauro laipsnis, 2001 m. – Vadybos ir verslo administravimo bakalauro laipsnis, 2003 m. – Vadybos ir verslo administravimo magistro (Cum Laude diplomas) laipsnis, 2010 m. – socialinių (ekonomikos) mokslų daktaro laipsnis.

Studijavo Vilniaus universitete, Kauno technologijos universitete, Aalborgo universitete (Danija).Šiuo metu yra Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto Filosofijos ir kultūros studijų katedros vedėjas. Dėsto ekonomikos disciplinas tokias kaip Mikroekonomika, Makroekonomika, Ekonominės minties istorija, Ekonominis prognozavimas (anglų k.) ir kt.

Veda seminarus ir skaito pranešimus tokiomis temomis kaip „Įmonės veikla rinkos ir konkurencijos sąlygomis“, „Rinkos mechanizmai“, „Verslo idėjų generavimas ir jų parengimas įgyvendinimui“, „Verslo problemų analizė ir sprendimų paieška“, „Savimotyvacijos ir ryšių svarba žmogaus gyvenime“ ir kt.Turi beveik 20-ties metų vadovavimo bei darbo valdymo organuose patirtį – M.Katkaus memorialinio muziejaus direktorius, UAB „Kauno gatvių apšvietimas“ valdybos narys, „Kauno šachmatų federacijos“ prezidentas, tarptautinės asociacijos „Innovation Circle Network“ valdybos narys.

Yra dviejų mokomųjų knygų apie ekonominės minties istoriją bendraautorius, daugybės straipsnių ir pranešimų ekonomikos tema autorius. 2009 m. Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto studentų išrinktas geriausiu fakulteto dėstytoju.2011 m. dalyvavo Savivaldybių tarybų rinkimuose Kauno mieste kaip nepartinis kandidatas.

Pomėgiai: aktyvus poilsis, kelionės, šachmatai.

Vedęs. Žmona Vaida, KTU profesorė. Sūnūs – Rokas ir Vilius.