Atsakingasis sekretorius

Robertas Filistovičius

El. paštas robertas.filistovicius@taip.lt

Robertas Filistovičius gimė 1982 m. gegužės 14 d. 2000 m. baigė Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio vidurinę mokyklą.  

Nuo 2010 m. liepos mėn. Robertas Filistovičius yra asociacijos „TAIP“ atsakingasis sekretorius, organizuoja ir vykdo organizacijos veiklą.

2003 – 2010 m. buvo Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) narys, LiCS Vilniaus skyriaus Antakalnio poskyrio sekretorius, nuo 2009 m. buvo LiCS Vilniaus skyriaus sekretorius. Veikiant LiCS teko dirbti ne tik su politine partijos veikla, bet ir visuomeninėmis iniciatyvomis, tokiomis kaip - kiekvieną pavasarį vykusia „Laisvės nuo mokesčių diena“.

2007 – 2009 m. Robertas Filistovičius dirbo AB “Lietuvos geležinkeliai“ kelių inžinieriumi.   Nuo 2008 m. aktyviai dalyvauja Antakalniečių bendruomenės veikloje, o 2009 m. dalyvavo steigiant asociaciją „Jaunųjų liberalų aljansas“.

2005 m. baigė Vilniaus Gedimino technikos universiteto kelių ir geležinkelių inžineriją, jam suteiktas bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

Robertas Filistovičius aktyviai dalyvauja Lietuvos visuomeniniame ir politiniame gyvenime, daug dėmesio skirdamas jaunimo ir vietinės Antakalniečių bendruomenės veiklai. Tai suteikia ne tik daugybę asmeninių įgūdžių ir organizacinių gebėjimų, bet ir padeda suvokti, kad kiekvienas pilietis, įnešdamas savo dalį į visuomenės gyvenimą, turi realias galimybes pakeisti net ir pesimistiškiausią situaciją.

Pomėgiai: skaitymas, kelionės, muzika, teatras.